Više o ovom dokumentu
Više o ovom dokumentu
Tematski povezano s:
Ovo se odnosi na vrstu sadržaja:
Ovo se odnosi na aktualnost sadržaja:
  • Garancija ispravnosti sadržaja aktuálnosti
Ovo se odnosi na period valjanost sadržaja:
Akcija
Nedostupan dokument, obavezna prijava
Input:

Smije li poslodavac postaviti kamere u proizvodne pogone?

6.8.2019, , Izvor: Verlag Dashöfer

11.5 Smije li poslodavac postaviti kamere u proizvodne pogone?

Kristian Plazonić, dipl.iur.

Namjera je poslodavca da postavi videonadzor u proizvodne pogone, radionice iz razloga propisanih čl.43. Zakona o zaštiti na radu. Prije postavljanja nadzornih uređaja potrebno je ishoditi prethodnu suglasnost Radničkog vijeća prema čl. 151. Zakona o radu. Ukoliko poslodavac dobije

BESPLATAN pristup ovom dokumentu imaju samo registrirani korisnici portala Zaštita osobnih podataka.
Tjedne vijesti
    ili prijava
    01/64 60 621 info@dashofer.hr
     
     Pošaljite nam povratnu informaciju
    Što mislite o našem portalu?
    Vaša poruka je uspješno poslana.
    Input: